DR650S-2CH

 BlackVue serii DR650S to urządzenia, w których zatosowano najnowocześniejsze technologicznie rozwiązania w zakresie komunikacji. Wykorzystanie funkcji "over the cloud" pozwala na nieograniczoną łączność i podgląd "na żywo" tego co rejestruje kamera.

DR650S-2CH to dwukanałowy (przód +tył) model rejestratora łączącego w sobie doskonałą jakość, niezawodność, oryginalny styl i eleganckie wykonanie.
Pomimo wyposażenia w wiele dodatkowych elementów takich jak GPS, Wi-Fi, czujniki ruchu i wstrząsu, funkcja "over the cloud", zostały zachowane niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiające dyskretny, niezasłaniający pola widzenia montaż.

Rejestrator dwukanałowy z funkcją "over the cloud"

Full HD 1080p (przód) & HD 720p (tył) @30fps
DR650S-2CH rejestruje obraz z przodu i z tyłu pojazdu za pomocą kamer posiadających kąt obiektywu o szerokości 129°

Dzięki funkcji "over the cloud" połączysz się ze swoim pojazdem bez wględu na czas i miejsce, w którym jesteś.

Filmy
Specyfikacja
Embedded thumbnail

Prezentacja

Embedded thumbnail

BlackVue Over the Claud

Embedded thumbnail

Montaż

Embedded thumbnail

Zapis z tylnej kamery

Embedded thumbnail

Zapis z przedniej kamery

Embedded thumbnail

Zapis z przedniej kamery

Embedded thumbnail

Zapis z tylnekj kamery

SPECYFIKACJA BLACKVUE DR650S-2CH

modelDR650S-2CH
liczba kanałów2
pamięćkarta micro SD max. 128 GB
wymiary / wagaprzód: 118.5 mm. x Ø36 mm. /96 g
tył: 67.4 mm. x Ø 25 mm. /28 g
tryby rejestracjiNormal, Event (czujnik wstrząsu), Parking (czujnik wstrząsu + czujnik ruchu)
matrycaprzód: 2.1 Mpx CMOS
tył:1.0 Mpx CMOS
kąt obiektywuprzód: 129° (przekątna), 103° (poziom), 77° (pion)
tył:129° (przekątna), 108° (poziom), 57° (pion)
rozdzielczość max.przód: Full HD (1920x1080)@ 30 fps
tył: HD (1280x720)@ 30 fps
kompresjaMP4
Wi-Fi
GPS
mikrofon
głośnik
czujnik ruchu
czujnik wstrząsu
rodzaj bateriisuperkondensator
zasilanieDC 12V- 24V (max. 1A/12V)
średni pobór prąduok. 400 mA (z wyłączonymi modułami GPS i Wi-Fi ok. 300 mA.)
temperatura pracy-20ºC- +60ºC
temperatura przechowywania-20ºC- +70ºC
certyfikatyprzód:FCC, CE, RoHS, Telec, RCM, WEEE
tył: FCC, CE, RoHS, RCM, WEEE

Wbudowany czujnik ruchu & czujnik wstrząsu

Wbudowane czujniki ruchu i wstrząsu umożliwiają automatyczne przełączenie rejestratora pomiędzy trzema różnymi  trybami pracy (Normal/Event/Parking) w zależności od zaistniałych okoliczności.
Pliki z zarejestrowanym materiałem zostaną oznaczone zgodnie z trybem w jakim zostały zapisane, dzięki czemu odnalezienie ich na karcie pamięci nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Rejestrator BlackVue DR650S- 2CH realizuje zapis w tzw. pętli co oznacza, że w przypadku braku wolnego miejsca na karcie micro SD, najwcześniej zapisane pliki będą z niej usuwane i zastępowane nowymi.

BlackVue App (iOS, Android) and Viewer (Windows/Mac)

Aplikacja mobilna BlackVue App  oraz i wielofunkcyjna przeglądarka BlackVue Viewer  pozwalają- obok odtwarzania zapisów z rejestratora- na zmianę konfiguracji ustawień pracy urządzenia. 

Ponadto aplikacja mobilna BlackVue przy wykorzystaniu połączenia Wi-Fi umożliwia  dostęp do podglądu rejestracji w czasie rzeczywistym. 

Zarówno BackVue App jak i BalackVue Viewer można bezpłatnie  pobrać i zainstalować na urządzeniach z odpowiednim systemem operacyjnym.

Elegancki wygląd i łatwa obsługa

Dyskretna, elegancka i funkcjonalna konstrukcja DR650S-2CH posiada łatwy dostęp do ustawień najczęściej wykorzystywanych funkcji. Wystarczy zbliżyć dłoń do sensora umieszczonego na obudowie aby włączyć lub wyłączyć rejestrację dźwięku. Za pomocą przycisku przycisku znajdującego się na bocznej ściaie, istnieje możliwość włączenia funkcji Wi- Fi lub sformatowania karty micro SD. Każda zmiana ustawień zostanie potwierdzona komunikatem głosowym.

Wbudowany odbiornik GPS i moduł Wi-Fi

Zintegrowany odbiornik GPS umożliwi zapis dodatkowych danych takich jak: prędkość, pozycja pojazdu na mapie, pozycja pojazdu wg współrzędnych oraz ślad przebytej trasy.

Dzięki Wi-Fi połączysz swój rejestrator ze smartfonem lub tabletem, a także - przy wykorzystaniu dostępu do sieci - uzyskasz możliwość korzystania z  funkcji "over the cloud".

BlackVue Over the Cloud

Dzięki BlackVue Over the Cloud połaczysz się ze swoim rejestratorem w dowolnym czasie i z każdego miejsca na świecie. 

Podglądasz obraz "na żywo" i otrzymujesz powiadomienia o zdarzeniach na swój telefon.

Tworzysz kopie zapasowe ważnych plików i przechowujesz je w chmurze.

Pobierasz i odtwarzasz pliki video bezpośrednio z pamięci rejestratora lub z chmury bez względu na miejsce w którym aktualnie jesteś. 

Przy wykorzysztaniu  aplikacji BlackVue komunikujesz się głosowo poprzez rejestrator jego uzytkownikiem z użytkownikiem.

Wypróbuj BLACKVUE OVER THE CLOUD

Inteligentny monitoring w trybie "PARKING"

z wykorzystaniem Power Magic Pro lub Power Magic Battery Pack B-112.

Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twój samochód pozostaje pod ochroną również wówczas, gdy  pozostawiasz go na parkingu.
Rejestrator BlackVue samoczynnie przełączy się w tryb pracy "PARKING", w którym zapis na karcie micro SD nastąpi jedynie wówczas gdy aktywowany zostanie czujnik ruchu lub czujnik wstrząsu. Rejestracja w trybie "PARKING" oszczędza miejsce na karcie pamięci, zmniejszając tym samym ryzyko nadpisania ważnych plików podczas długotrwałego postoju pojazdu, a także wydłuża żywotność karty micro SD.

Ponadto seria urządzeń DR650S wysyła komunikat głosowy w przypadku uruchomienia rejestracji w trybie "PARKING". Po przełączeniu rejestracji z trybu "PARKING" do trybu "NORMAL" rejestrator będzie informował o ewentualnym zarejestrowaniu zdarzenia w czasie postoju. Dzięki temu możesz sprawdzić żądany plik, i w razie potrzeby zabezpieczyć go przed skasowaniem zapisując jego kopię w pamięci telefonu lub w chmurze.