DR590-2CH

SIŁA NIESKOMPLIKOWANYCH ROZWIĄZAŃ

Dwie niewielkie kamery, rejestrujące obraz w rozdzielczości Full HD, to wszystko czego potrzeba, aby Twój pojazd był w pełni chroniony zarówno podczas jazdy jak i postoju. Matryca Sony StarvisTM, w którą wyposażona jest przednia kamera rejestratora zapewni doskonałą jakość obrazu również w warunkach niedostatecznego oświetlenia. 

Dwukanałowy Rejestrator FULL HD

Dwa szerokokątne obiektywy- 139° z przodu i 140° z tyłu - rejestrują obraz w rozdzielczości Full HD 1080p z szybkością 30 kl/s. Matryca Sony StarvisTM w przedniej kamerze zadba o doskonałą jakość obrazu również w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Filmy
Specyfikacja
Embedded thumbnail

Prezentacja serii DR590

Embedded thumbnail

Montaż

Specyfikacja DR430-2CH

model DR590-2CH
liczba kanałów2
pamięćkarta micro SD max. 128 GB
wymiary/ wagaprzód:111.8 mm x Ø34 mm/ 63 g
tył:67.4 mm x Ø25 mm/ 21 g
tryby rejestracji Normal, Event (czujnik wstrząsów) + Parking (czujnik wstrząsów + czujnik ruchu).
matrycaprzód: Sony Starvis CMOS 2.1 Mpx
tył: CMOS 2.0 Mpx
kąt obiektywuprzód:139° (przekątna), 116° (poziom), 61° (pion)
tył: 140° (przekątna),115° (poziom), 60° (pion)
rozdzielczośćprzód: Full HD (1920×1080) @30 fps, HD (1280x720) @30 fps
tył: Full HD (1920×1080) @30 fps, HD (1280x720) @30 fps
kompresjaMP4
Wi-Fi -
GPS opcja (wyjście na zewnętrzny moduł GPS)
mikrofon
głośnik
czujnik ruchu
czujnik wstrząsu
rodzaj bateriiultrakondensator
zasilanieDC 12V – 24V (max. 1A/12V)
średni pobór prąduok. 290 mA (z podłączonym odbiornikiem GPS ok. 310 mA).
temperatura pracy -20℃ – +70℃
temperatura przechowywania-20℃ – +80℃
temperatura odcięcia zasilaniaok. + 80℃
certyfikatyFCC, CE, RoHS

Wbudowany czujnik ruchu & czujnik wstrząsu

Zintegrowane z rejestratorem czujniki wstrząsu oraz ruchu automatycznie przełączą kamerę we właściwy tryb zapisu: normal- podczas jazdy, parking- podczas postoju, gdy czujnik ruchu wykryje ruch przed  obiektywem co najmniej jednej z kamer , event- podczas jazdy lub postoju, gdy czujnik wstrząsu zarejestruje przeciążenie np. w momencie kolizji drogowej.  Pliki z zarejestrowanym materiałem zostaną oznaczone odpowiednio do trybu w jakim zostały zapisane, dzięki czemu ich odnalezienie na karcie pamięci będzie łatwe i szybkie.

BlackVue Viewer (Windows/ Mac)

BlackVue Viewer to wielofunkcyjna przeglądarka pozwalająca na odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zapisanych przez rejestrator takich jak: prędkość, pozycja GPS wg współrzędnych, pozycja pojazdu na mapie, ślad przebytej trasy, zapis czujnika wstrząsów etc. Dzięki niej możemy również określić konfigurację pracy urządzenia.
Przeglądarka dostępna jest dla systemów Windows oraz Mac OS.

Rejestracja w pętli

DR590-2CH zapisuje materiał na karcie micro SD w tzw. pętli. Gdy karta zostanie zapełniona, wówczas najstarsze pliki są z niej usuwane, a ich miejsce zajmują nowe. Urządzenia BlackVue wykorzystują karty pamięci w sposób jak najbardziej efektywny, ograniczając konieczność częstego formatowania oraz wydłużając ich żywotność.

Odbiornik GPS (Opcja)

Podłączenie do rejestratora odbiornika GPS pozwoli zapisać dodatkowe dane dotyczące  prędkości jazdy i lokalizacji pojazdu na mapie.

Prędkość: wyświetlana w milach lub kilometrach na godzinę, bezpośrednio w zarejestrowanym pliku filmowym.  

Lokalizacja: podczas odtwarzania zapisu poprzez BlackVue Viewer, na mapie widoczna będzie aktualna pozycja pojazdu.

Rejestracja dźwięku/ Formatowanie karty micro SD

Jak  każdy rejestrator marki BlackVue, również  DR590-2CH obok zapisu video zarejestruje także dźwięk. Dzięki tej funkcji możemy w trakcie jazdy dokonywać "notatek głosowych", na bieżąco komentować nagrywane filmy lub po prostu rejestrować rozmowy prowadzone w samochodzie.

Rejestracja dźwięku: na obudowie DR590-1CH znajduje się niewielki przycisk, za pomocą którego można włączyć lub wyłączyć funkcję rejestracji dźwięku.

Formatowanie karty micro SD: ten sam przycisk może być wykorzystany do formatowania karty pamięci bez potrzeby wyjmowania jej z rejestratora.

PRZETWORNIK SONY STARVIS

Rejestrator DR590-2CH wyposażony jest w przetwornik SONY STARVISTM zapewniający wyjątkową wydajność w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Ponadto urządzenie posiada- uruchamianą podczas pracy w trybie "PARKING"- funkcję "night vision" poprawiającą czytelność obrazu w nocy.

Inteligentny monitoring w trybie "PARKING"

z wykorzystaniem Power Magic Pro lub Power Magic Battery Pack B-112.

Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twój samochód jest pod ochroną również wówczas, gdy  pozostawiasz go na parkingu.
Rejestrator BlackVue samoczynnie przełączy się w tryb pracy "PARKING", w którym zapis na karcie micro SD nastąpi jedynie wówczas, gdy aktywowany zostanie czujnik ruchu lub czujnik wstrząsu. Rejestracja w trybie "PARKING" oszczędza miejsce na karcie pamięci, zmniejszając tym samym ryzyko nadpisania ważnych plików podczas długotrwałego postoju pojazdu, a także wydłuża żywotność karty micro SD.