DR450-1CH

Rejestrator BlackVue DR450-1CH jest niezwodnym jednokanałowym i łatwym w obsłudze urządzeniem rejestrującym obraz w jakości FullHD. Dzięki niewielkim rozmiarom, po zamontowaniu staje się prawie niezauważalny zarówno z zewnątrz jak i z wnętrza pojazdu.

Rejestrator jednokanałowy

Full HD 1080p @30fps

Wyposażenie BlackVue DR450-1CH w matrycę  CMOS 2.0 Mpx, umożliwia rejestrację obrazu w rozdzielczości Full HD i szybkości 30 klatek na sekundę.

Filmy
Specyfikacja
Embedded thumbnail

DR450-1CH Installation

Embedded thumbnail

DR450-1CH and Power Magic Battery Pack Installation

Embedded thumbnail

BlackVue DR450-1CH and Power Magic Pro Installation

Specyfikacja DR450-1CH

modelDR450-1CH
liczba kanałów 1
pamięćkarta micro SD max. 128 GB
wymiary/ waga115.9 mm. x Ø34 mm./ 75 g.
tryby rejestracjiNormal, Event (czujnik wstrząsu), Parking (czujnik wstrząsu + czujnik ruchu)
matryca2.0 Mpx CMOS
kąt obiektywu120° (przekątna), 98° (poziom), 55° (pion)
rozdzielczośćFull HD(1920×1080)@30fps, Full HD(1920×1080)@15fps, HD(1280×720)@30fps, HD(1280×720)@15fps
kompresjaMP4
Wi-Fi -
GPS Opcja (wyście na zewnętrzny moduł GPS)
mikrofon
głośnik
czujnik ruchu
czujnik wstrząsu
rodzaj bateriiultrakondensator
zasilanie DC 12V – 24V (max. 1A/12V)
średni pobór prąduok. 230 mA (z podłączonym odbiornikiem GPS ok. 260 mA).
temperatura pracy -20°C – +60°C
temperatura przechowywania-20°C – +70°C
certyfikatyCE, FCC, RoHS, RCM, WEEE

Wbudowany czujnik ruchu & czujnik wstrząsu

Wbudowane czujniki ruchu i wstrząsu umożliwiają automatyczne przełączenie rejestratora pomiędzy trzema różnymi  trybami pracy (Normal/Event/Parking) w zależności od zaistniałych okoliczności.
Pliki z zarejestrowanym materiałem zostaną oznaczone zgodnie z trybem w jakim zostały zapisane, dzięki czemu odnalezienie ich na karcie pamięci nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Rejestrator BlackVue DR450- 1CH realizuje zapis w tzw. pętli co oznacza, że w przypadku braku wolnego miejsca na karcie micro SD, najwcześniej zapisane pliki będą z niej usuwane i zastępowane nowymi.

BlackVue Viewer (Windows/Mac)

BlackVue Viewer to darmowa wielofunkcyjna przeglądarka, która  pozwala- obok odtwarzania obrazu i dźwięku- na odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zapisanych przez rejestrator np. zapisów z czujnika wstrząsów. Dzięki niej możemy również zmienić konfigurację ustawień pracy urządzenia.
Przeglądarka dostępna jest dla systemów Windows oraz Mac OS.

Konstrukcja zwiększająca bezpieczeństwo

Obudowa w matowym czarnym kolorze sprawia, że DR450-1CH wtapia się w tło i jest prawie niezauważalny z zewnątrz. Blokada gniazda karty micro SD chroni przed niepożądaną ingerencją w zarejestrowany materiał.  

Odbiornik GPS (Opcja)

Podłączenie do rejestratora odbiornika GPS, pozwoli na odczytanie za pomocą przeglądarki BlackVue Viewer dodatkowych danych takich jak: prędkość, pozycja pojazdu na mapie, pozycja pojazdu wg współrzędnych oraz ślad przebytej trasy.

Inteligentny monitoring w trybie "PARKING"

z wykorzystaniem Power Magic Pro lub Power Magic Battery Pack B-112.

Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twój samochód pozostaje pod ochroną również wówczas, gdy  pozostawiasz go na parkingu.
Rejestrator BlackVue samoczynnie przełączy się w tryb pracy "PARKING", w którym zapis na karcie micro SD nastąpi jedynie wówczas gdy aktywowany zostanie czujnik ruchu lub czujnik wstrząsu. Rejestracja w trybie "PARKING" oszczędza miejsce na karcie pamięci, zmniejszając tym samym ryzyko nadpisania ważnych plików podczas długotrwałego postoju pojazdu, a także wydłuża żywotność karty micro SD.