DR430-2CH

DR430-2CH (HD + HD) to jakość BlackVue w najlepszej cenie.

Rejestrator BlackVue DR430-2CH jest  urządzeniem dwukanałowym rejestrującym obraz z przodu i z tłu lub z wnętrza pojazdu. Dzięki swej kompaktowej obudowie, po zamontowaniu w pojeździe jest  prawie niezauważalny, nie zasłania widoczności pozwalając skupić uwagę kierowcy na obserwacji drogi.  

Rejestrator dwukanałowy

DR430-2CH: HD (przód) + HD (tył).

Urzadzenie rejestruje dźwięk i płynny obraz z prędkoscią 30 klatek na sekundę. Wszystkie pliki zostają zapisane na karcie micro SD umieszczonej w przedniej kamerze. Kamera tylna połączona z przednię za pomocą wysokiej jakości kabla koncentrycznego może służyć do rejestracji obrazu z tyłu pojazdu bądź z  jego wnętrza.

Filmy
Specyfikacja
Embedded thumbnail

DR430-2CH Installation

Embedded thumbnail

BlackVue DR430-2CH and Power Magic Battery Pack Installation

Embedded thumbnail

BlackVue DR430-2CH and Power Magic Pro Installation

Specyfikacja DR430-2CH

model DR430-2CH
liczba kanałów2
pamięćkarta micro SD max. 128 GB
wymiary/ wagaprzód:115.9 mm. x Ø34 mm./ 68 g.
tył:67.4 mm. x Ø25 mm./ 28 g.
tryby rejestracji Normal, Event (czujnik wstrząsów) + Parking (czujnik wstrząsów + czujnik ruchu).
matrycaprzód: 1.0 Mpx CMOS
tył: 1.0 Mpx CMOS
kąt obiektywuprzód:129° (przekątna), 108° (poziom), 57° (pion)
tył: 129° (przekątna),108° (poziom), 57° (pion)
rozdzielczośćprzód: HD (1280×720) @30 fps
tył: HD (1280×720) @30 fps
kompresjaMP4
Wi-Fi -
GPS opcja (wyjście na zewnętrzny moduł GPS)
mikrofon
głośnik
czujnik ruchu
czujnik wstrząsu
rodzaj bateriiultrakondensator
zasilanieDC 12V – 24V (max. 1A/12V)
średni pobór prąduok. 260 mA (z podłączonym modułem GPS ok. 280 mA).
temperatura pracy -20℃ – +60℃
temperatura przechowywania-20℃ – +70℃
temperatura odcięcia zasilaniaok. + 80℃
certyfikatyFCC, CE, RoHS, RCM, WEEE

Wbudowany czujnik ruchu & czujnik wstrząsów

Wbudowane czujniki ruchu i wstrząsu umożliwiają automatyczne przełączenie rejestratora pomiędzy trzema różnymi  trybami pracy (Normal/Event/Parking) w zależności od zaistniałych okoliczności.
Pliki z zarejestrowanym materiałem zostaną oznaczone zgodnie z trybem w jakim zostały zapisane, dzięki czemu odnalezienie ich na karcie pamięci nie będzie stanowiło żadnego problemu.

BlackVue DR430- 2CH realizuje zapis w tzw. pętli co oznacza, że w przypadku braku wolnego miejsca na karcie micro SD, najwcześniej zapisane pliki będą z niej usuwane i zastępowane nowymi.

BlackVue Viewer (Windows/Mac)

BlackVue Viewer to darmowa wielofunkcyjna przeglądarka, która  pozwala- obok odtwarzania obrazu i dźwięku- na odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zapisanych przez rejestrator np. zapisów z czujnika wstrząsów. Dzięki niej możemy również zmienić konfigurację ustawień pracy urządzenia.
Przeglądarka dostępna jest dla systemów Windows oraz Mac OS.

Konstrukcja zwiększająca bezpieczeństwo

Obudowa w matowym czarnym kolorze sprawia, że urządzenia po zamontowaniu, wtapiają się w tło i są prawie niezauważalne z zewnątrz. Blokada gniazda karty micro SD chroni przed niepożądaną ingerencją w zarejestrowany materiał.

Odbiornik GPS (Opcja)

Podłączenie do rejestratora odbiornika GPS, pozwoli na odczytanie za pomocą przeglądarki BlackVue Viewer dodatkowych danych takich jak: prędkość, pozycja pojazdu na mapie, pozycja pojazdu wg współrzędnych oraz ślad przebytej trasy.

Inteligentny monitoring w trybie "PARKING"

z wykorzystaniem Power Magic Pro lub Power Magic Battery Pack B-112.

Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twój samochód pozostaje pod ochroną również wówczas, gdy  pozostawiasz go na parkingu.
Rejestrator BlackVue samoczynnie przełączy się w tryb pracy "PARKING", w którym zapis na karcie micro SD nastąpi jedynie wówczas gdy aktywowany zostanie czujnik ruchu lub czujnik wstrząsu. Rejestracja w trybie "PARKING" oszczędza miejsce na karcie pamięci, zmniejszając tym samym ryzyko nadpisania ważnych plików podczas długotrwałego postoju pojazdu, a także wydłuża żywotność karty micro SD.