BEZPŁATNA DODATKOWA USŁUGA DLA TWOJEGO BLACKVUE

 

Kompatybilne modele:

DR900X-1CHDR900S-1CH
DR900X-2CHDR900S-2CH
DR750X-1CH PLUSDR750S-1CH
DR750X-2CH PLUSDR750S-2CH
DR750X-2CH TRUCKDR750S-2CH TRUCK
DR650S-1CH
DR650S-2CH
DR650S-2CH TRUCK
Embedded thumbnail
Embedded thumbnail
Embedded thumbnail
Embedded thumbnail

Czym jest BlackVue Over the Cloud?

BlackVue Over the Cloud łączy zaawansowaną technologię urządzeń BlackVue z wirtualną chmurą danych, tak aby użytkownik mógł w pełni wykorzystać potencjał swojego rejestratora. Archiwizacja zapisu  w "chmurze", śledzenie GPS w czasie rzeczywistym, podgląd rejestracji obrazu "na żywo" lub oddtwarznie wcześniej zarejestrowanych plików - możliwości są nieograniczone. BlackVue Over the Cloud jest wszystkim czego potrzebuje rejestrator abyś Ty i Twój pojazd zawsze pozostawali w łączności.

Jak to działa?

Użuwając rejestratora BlackVue oraz korzystając z połączenia internetowego w samochodzie (smartfon, hot spot) poprzez "BlackVue Over the Cloud" możesz zdalnie połączyć się z pojazdem obserwując jego lokalizację, a także obraz rejestrowany przez każdą z kamer. Do tego celu wystarczy wykorzystać mobilne urządzenia (Androd, iOS) z zainstalowaną darmową aplikacją BlackVue App.

Jakich korzyści może dostarczyć Ci "BlackVue Over the Cloud"?

Dzięki rejestratorowi kierowcy otrzymują poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nagranie pozwoli wyjaśnić ewentualne wątpliwości w razie wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń związanych z pojazdem. "BlackVue Over the Cloud" w znacznym stopniu zwiększa to poczucie wyposażając rejestrator w dużo szerszą paletę możliwości poprzez korzystanie z danych w "chmurze". "BlackVue Over the Cloud" przynosi korzyść każdemu użytkownikowi.
 

 
A. Użytkownicy indywidualni otrzymują możliwość łączenia się w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca ze swoim samochodem, a także otrzymywania informacji na temat określonych zdarzeń (np. kolizji drogowej lub zerwania łaczności z "chmurą" itp.).

B. Właściciele niewielkich firm mogą monitorować pozycję swoich pojazdów na mapie, a w razie potrzeby bezpośrednio się z nimi kontaktować, dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji głosowej.

C. Dla dużych przedsiębiorstw "BlackVue Over the Cloud" może być alternatywą dla tradycyjnych systemów nadzorujących floty pojazdów, pozwalającą na znaczne obniżenie kosztów związanych z ich montażem i utrzymaniem.

6 innowacyjnych rozwiązań

Podgląd obrazu "na żywo", alarm ostrzegawczy, śledzenie przebytej trasy, dwukierunkowa komunikacja głosowa, archiwizacja oraz zdalne odtwarzanie zapisu sprawiają, że możliwości zastosowania są wprost nieograniczone. BlackVue Over the Cloud jest wszystkim czego potrzebuje rejestrator abyś Ty i Twój pojazd zawsze pozostawali w łączności. 
 

Podgląd obrazu "na żywo"

Oglądaj rejestrowany obraz w czasie rzeczywistym.

Dwukierunkowa komunikacja głosowa

Rozmawiaj ze swojego smartonu z osobami będącymi w samochodzie.

Alarm ostrzegawczy

Otrzymuj powiadomienia dotyczące wystąpienia określonych zdarzeń.

Archiwizacja zapisu

Przy wykorzystaniu aplikacji przenoś pliki z pamięci rejestratora do "chmury" lub do pamięci innego urządzenia mobilnego. 
Nie martw się więcej tym, że filmy pozostawione na karcie pamięci zostaną nadpisane.

Śledzenie lokalizacji GPS

Sprawdzaj na mapie lokalizację i prędkość pojazdu.

Remote Video Playback

W każdej chwili na smartfonie lub tablecie odtwarzaj pliki zapisane w "chmurze" lub w pamięci rejestratora. 

Aplikacje
Q&A
Jak sprawdzić czy rejestrator jest kompatybilny?

Funkcja "BlackVue Over the Cloud" jest dostępna dla rejestratorów BlackVue serii DR650 wyprodukowanych po kwietniu 2015 r. W celu sprawdzenia czy dany model jest kompatybilny należy:

1. Przygotować numer seryjny oraz adres MAC rejestratora.You will need a photo of the product’s serial number and a screenshot of the default SSID, which shows the unit’s MAC address.

2. Numer seryjny: sfotografuj naklejkę z numerem seryjnym urządzenia znajdującą się na opakowaniu produktu.

3. Adres MAC: identyfikator SSID rejestratora zawiera jego adres MAC. W przypadku zmiany identyfikatora SSID należy zaktualizować oprogramowanie urządzenia do najnowszej wersji.

Android: włącz w rejestratorze funkcję Wi-Fi. Koryzstąjc z aplikacji BlackViue  wybierz “BLACKVUE WI-FI”. Zrób zrzut ekranu, na którym pojawi się identyfikator SSID.

iOS: włącz w rejestratorze funkcę Wi- Fi. Z menu ustawień wybierz "Wi-Fi" i zrób zrzut ekranu z widocznym identyfikatorem SSID.

4. Wyślij zdjęcie numeru seryjnego oraz zrzut ekranu , na którym widnieje adres MAC/ SSIDS na adres cs@pittasoft.com.

5. Po potwierdzeniu kompatybilności zostanie wygenerowany specjalny kod tzw. "cloud security code".

6. Jeżeli urządzenie nie jest kompatybilne, zespół obsługi klienta PITTASOFT skontaktuje się z Tobą w sprawie możliwości aktualizacji.

Nie posiadam kodu QR. Jak mogę go zdobyć?

W celu korzystania z możliwości jakie stwarza  "BlackVue Over the Cloud" niezbędne jest posiadanie kodu QR. Widnieje on na uchwycie rejestratora. Jeżeli z jakichkolwiek powodów na uchwycie urządzenia nie ma naklejki z kodem QR, lub jest ona uszkodzona tak, że kod nie jest czytelny, należy postępować zgodnie z instrukcja zawartą w poprzedniej sekcji "Jak ustalić czy rejestrator jest kompatybilny?"

Szybki start: połącz swój rejestrator z hotspotem

Aby wykorzystać wszystkie możliwości "BlackVue Over the Cloud" konieczne jest połączenie rejestratora z hotspotem Wi- Fi. Jeżeli Twój samochód nie jest wyposażony w takie urządzenie, jego funkcję może spełnić zwykły smartfon. Dzięki połączeniu będziesz mógł w pełni używać  "BlackVue Over the Cloud" i w każdej chwili, z każdego miejsca komunikować się ze swoim rejestratorem. 

1. Będąc w zasięgu działania hotspotu, włącz rejestrator. Następnie uruchom na smatfonie aplikację BlackVue C i wybierz "BLACKVUE WI- FI" (w przpadku urządzenia z systemem iOS połącz je poprzez menu: settings/ Wi-Fi i pomiń krok 2 i 3). 

2. Wybierz z listy właściwe urządzenie BlackVue.

3. Wprowadź hasło (hasło domyślne:blackvue).

4. Po zalogowaniu wybierz w prawym górnym rogu ikonkę “…” (1), a następnie wybierz "Camera settings" (2)

5. Wybierz "Firmware settings".

6. Wybierz "Cloud settings".

7. Wybierz "Cloud service hotspot settings".

8. Wybierz z listy swój hotspot, wprowadź jego hasło i zatwierdź przyciskiem "OK".

9. Zachowaj wprowadzone zmiany przyciskiem "QUIT AFTER SAVING".

Co zawiera moje darmowe konto?

Mobilna aplikacja BlackVue C pozwala w bardzo łatwy sposób stworzyć użytkownikowi swoje darmowe konto zawierające następujące elementy:

Podgląd "na żywo"- 10 minut dziennie 

Podgląd rejestrowanego obrazu
w czasie rzeczywistym. Max. 10 minut każdego dnia.

3 urządzenia BlackVue

Rejestracja do trzech rejestratorów BlackVue na koncie.

10 GB pamięci "w chmurze"

10 GB pamięci "w chmurze" dla przechowywania plików video.

100 pobrań w miesiącu

100 pobrań lub odtworzeń plików filmowych zapisanych "w chmurze" lub na karcie pamięci rejestratora.

 Potrzebujesz informacji o swoim koncie?

W aplikacji BlackVue C, kliknij znajdującą się w lewym górnym rogu ikonkę    Jeżeli nie zrobiłeś tego wcześniej- zaloguj się do swojego konta. Następnie kliknij ikonkę  aby otworzyć ekran Account settings i wybierz Account info.

Jaka aplikacja i jaki firmware?

Do korzystania z "BlackVue Over the Cloud"  niezbędna jest aplikacja BlackVue C, dostępna na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android lub iOS.

Aplikacja BlackVue C jest kompatybilna z wersją oprogramowania urządzenia 2.000 lub wyższą.

Aplikacja BlackVue jest kompatybilna z oprogramowaniem urządzenia w wersji poniżej 2.000.

Strona główna aplikacji BlackVue:

 Strona główna aplikacji BlackVue C:

Po zainstalowaniu oprogramowania w wersji 2.000 lub wyższej, możliwy jest powrót do niższej wersji oprogramowania 1.009.